Logowanie

Aktualności

Kolejna porażka

• autor: Nuti92, 2014-06-02 11:37

Luksiary przegrały kolejne spotkanie, tym razem w Krakowie z tamtejszym         AZS UJ 5:1.

Radomianki pojechały do Krakowa zmotywowane, chciały to pokazać i w pierwszych minutach spotkania udawało się, kiedy wykonywały postawione wcześniej założenia. Gra Luksiar mogła zaskoczyć krakowianki i tak właśnie było, w 28 minucie Anna Rędzia okiwała rywalki jak tyczki i precyzyjnym strzałem zdobyła bramkę na 0:1 ! Luksiary po objęciu prowadzenia rozluźniły się i ten moment doskonale wykorzystały gospodynie, strata piłki w środku pola, wyprowadzenie błąd środkowych obrończyń i Walaszek staje się bezradna, mamy remis. Trzy minuty później kolejny błąd i mamy już 1:2. Tak kończy się pierwsza połowa.
Początek drugiej połowy to jeden z lepszych momentów gry Sportowej Czwórki, p oraz kolejny Rędzia wypracowuje sobie sytuację, ale bramkarka gospodyń pewnie łapie futbolówkę. Swoją okazję miała też Molenda, ale jej strzał minimalnie mija bramkę.
W 50` krakowianki pokazują swoją dominację, mająca bardzo dużo miejsca w środku pola Zapała,  podaje prostopadłą piłkę do Sitarz, a to biegnie obok biernej niedoświadczonej Mućki i zdobywa bramkę.
W 75` pani sędzia dyktuje rzut wolny, podyktowany za zagranie piłki ręką, karze za to przewinienie żółtą kartką Chrzanowska. Dobre dośrodkowanie i Cieśla nie dopilnowała Bartosiewicz, która zalicza trafienie, 4:1.
W 80` Maziarz dostaje piłkę od Gruszki, (która przepychała się z Chrzanowska, a ta dostaje za to kolejną kartkę,a w konsekwencji czerwoną) i obuje  bramkarkę przyjezdnych.