Logowanie

Aktualności

6 bramek w Siedlcach

• autor: KaskaCz, 2009-09-17 22:12

Po wysokim zwycięstwie u siebie 7:0 nad Pogonią Grodzisk Mazowiecki nastroje w młodym zespole Czwórki były bardzo optymistyczne. Zmąciła je nieco porażka w Piasecznie. Dlatego też konfrontacja z niepokonaną w dwóch dotychczasowych pojedynkach Pogonią była wielką niewiadomą. Na szczęście już po pierwszych pięciu minutach gry radomianki za sprawą Marleny Stanik i Weroniki Płokity prowadziły 2:0. Wprawdzie miejscowe zdobyły kontaktową bramkę z rzutu karnego, ale jeszcze do przerwy podopieczne Wojciecha Pawłowskiego odpowiedziały kolejnymi trafieniami. Wówczas losy spotkania były już rozstrzygnięte. Nie oznacza to, że w drugich 45 minutach nie było emocji, ani goli. Bramki padały i to aż cztery, a obie drużyny solidarnie podzieliły się ich zdobyczą.

Pogoń Siedlce - LUKS Sportowa Czwórka Radom 3:6 (1:4)

Bramki: Stanik 4, Płokita 6, Zielińska 28,68, Jarosz 40, Wójtowicz 84

LUKS: Małecka- Cichawa, Gierczak, Trybuła, Wójtowicz, Jarosz (Sikora 70), Barańska (Mędrek 85), Zielińska, Jaworska, Płokita, Stanik (Grelak 60).

W Sobotę 19 września na stadionie MOSiRu w Radomiu przy ul. Narutowicza LUKS podejmować będzie KS Raszyn. Serdecznie zapraszamyJ