piątek

Logowanie

Aktualności

• autor: Katarzyna Czerepak, 2009-04-27 14:11

Sportowa Czwórka uległa Moravii Morawica w kolejnym meczu piłkarskiej II ligi kobiet. Honorowego gola dla zespołu z Radomia strzeliła Aleksandra Zielińska.
Rywalki prowadzenie objęły już w trzeciej minucie spotkania. Gola z rzutu karnego strzeliła Monika Czerwiak. Ta sama zawodnika była autorką kolejnej bramki w 20 min. Po dwóch kwadransach Moravia prowadziła już 3:0. - Niestety, wszystkie bramki dla rywalek to efekt błędów naszej defensywy - podkreślają trenerzy Marcin Brodecki i Wojciech Pawłowski. W drugiej połowie honorowego gola dla zespołu z Radomia strzeliła Aleksandra Zielińska po dograniu Magdy Jarosz. - Przegraliśmy zbyt wysoko. Kto wie jak potoczyłyby się losy spotkania, gdyby w 9 min. Weronika Płokita wykorzystała rzut karny - podkreśla Wojciech Pawłowski. Radomianki miały jeszcze kilka innych doskonałych sytuacji do strzelenia. Uderzenie Aleksandry Nowakowskiej trafiło w słupek. Szansa na strzelenia bramki miała również wspomniane wcześniej Płokita.

LUKS Sportowa Czwórka Radom - Moravia Morawica 1:3 (0:3)