środa

Logowanie

Aktualności

• autor: Katarzyna Czerepak, 2009-03-22 21:44

Po wygranej konfrontacji z Piasecznem drużyna LUKSu musiała pogodzić się z przegranego meczu ze Skarżyskiem. Zawodniczką obu drużyn bez wątpienia przeszkadzały warunki atmosferyczne. Bardzo silny wiatr dał o sobie znać i z obu stron gra wyglądała na amatorską „kopaninę”. Kilka składnych akcji nie zakończonych celnymi strzałami do bramki rywala przyniosły dwa stracone gole w drugiej połowie meczu. W pierwszym składzie trener sprawdzał podstawowe zawodniczki i kilka z nich pokazało swoje umiejętności techniczne. Nie zapomniano również o młodszych koleżankach które miały szanse powalczenia dla drużyny.

Po porażce ze Skarżyskiem zawodniczki nie rozpamiętywały długo swoich błędów i na mecz z Piotrkowem Trybunalskim wyszły bardzo zmotywowane by pokazać na co naprawdę ich stać. Od pierwszego gwizdka można było zaobserwować że drużyna LUKSu chce zmazać z siebie poprzednią porażkę. Składne akcje z minuty na minutę dawały przewagę radomskiemu zespołowi. Dziewczyny pokazały, że wyniosły dużo z treningów realizując polecenia trenera. Już w 10min do siatki rywalek strzela Weronika Płokita a 4min później Magda Jarosz po tych bramkach można było zauważyć  znaczną przewagę radomskich zawodniczek. Składniejsze akcje, zrozumienie na placu gry daje kolejne bramki. W 33min do bramki trafia po raz drugi Weronika Płokita, w 36 i w 39min udaje się Ewelinie Nowakowskiej. Pierwsza połowa i radomianki schodzą na przerwę z uśmiechem na twarzach gdyż prowadzą już pięcioma bramkami. Tuż po wróceniu na plac gry Magda Jarosz powtórnie trafia do bramki zawodniczek z Piotrkowa. Trener zaczyna na plac gry wprowadzać młode zawodniczki co daje efekt i debiutujące zawodniczki Marlena Stanik i Monika Linard zaliczają po pierwszej bramce w swojej karierze. Drużyna LUKSu wygrywa spotkanie wynikiem 8-0. Trenerzy są zadowoleni i liczą na dobra postawę swoich zawodniczek w zmaganiach ligowych.

W obu spotkaniach trenerzy sprawdzali następujące zawodniczki: Barańska, Płokita, Sikora, Wójtowicz, Tabor, Gruszczyńska, Linard, Stanik, Jaworska, Mędrek, Gierczak, Trybuła, Zielińska, Małecka, Cichawa, Jarosz, Nowakowska, Kowalczyk
LUKS Sportowa 4 Radom- Granat Skarżysko-Kamienna     0-2
LUKS Sportowa 4 Radom- UKS Przyjaźń Piotrków Trybunalski   8-0     (Płokita 10,33; Jarosz 14,46; Nowakowska 33,36; Stanik 65; Linard 73)