LUKS Sportowa Czwórka Radom

To nazwa zespołu którym jeszcze do niedawna była UKS Delta Radom. Początkowo treningi odbywały sie jedynie w szkole jako SKSy prowadzone przez trenerów Marcina Brodeckiego i Wojciecha Pawłowskiego i miały charakter rekreacyjny.

W 2007 roku  trenerzy podjęli decyzję o założeniu  piłkarskiego klubu dziewcząt o nazwie UKS Delta Radom, bazującego wyłącznie na zawodniczkach uczęszczających do ZSO nr 4 z Oddziałami Sportowymi w Radomiu. Następnie, do dziewcząt ze szkoły dołączyły inne zawodniczki chcące trenować i doskonalić swoje piłkarskie umiejętności.

W 2008 roku UKS Delta Radom przerodziła się w LUKS "Sportową Czwórkę" Radom. Nowo rozwijająca się sekcja umożliwia młodym zawodniczkom naukę ducha walki i grupowej rywalizacji. Dziewczęta z Radomia corocznie udają się na obozy piłkarskie zimowe i letnie. Drużyna ma w swoim dorobku udział w rozgrywkach II ligi mazowieckiej i w sezonie 2008 II ligi małopolskiej. Podczas tych trzech lat działalności notowaliśmy kolejno sukcesy jak i porażki. Z początku nasze występy okazywały sie srogimi lekcjami od doświadczonych przeciwników w lidze małopolskiej , jednak z czasem dzięki ciągłej pracy Trenerów Wojciecha Pawłowskiego i Marcina Brodeckiego udało sie wpoić zawodniczkom podstawy gry w piłkę nożną i założenia taktyczne , co zaowocowało podczas występów w lidze mazowieckiej.  W sezonie 2009/2010 zapisaliśmy nową kartę w historii klubu i uzyskaliśmy historyczny awans do 1 ligi plasując się na pierwszym miejscu w mazowieckiej II lidze.